wordjijbanner

Evenemenbanner

Banner evenementenagenda

België 2014

Duikstekken

Onze duikstekken

Sponsoren

NMEDIA ict oplossingen

fullsizeoutput 400b

 

potgieteroh

ruimzichtauto

schakelaarfiets

slijpservicem

wolf2017xweb

Topfit fysio DEF 2015 midden uitgelijnd

 

demarkteDuikstek naast de snelweg A28 bij Zwolle. Men kan aan beide zijden van het grasveld te water gaan. Tussen de overhangende bomen schijnen wel eens snoeken te hangen. De plas is redelijk goed begroeid.

Deze plas staat bekend als homo-ontmoetingsplaats maar daar merk je onderwater weinig van.

Route:Neem op de snelweg A28, net boven Zwolle, de afslag Ommen (afslagnr 21). Rijdt daarna bij de stoplichten linksaf de Kranenburgweg in en blijf rechtdoor rijden tot je aan je rechterhand de Markte ziet liggen. Je kunt aan beide zijden van het grasveld te water.